KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13231054
nr 1323 1054
Axel Nilsson
(1889-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 31x53 cm
Kondition: dukskador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:54:56
23/4 20:29:21
2.600 kr
26/4 17:01:01
- Klassiska
27 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska